​פתרונות אסתטיים לשחזורים זמניים

עששת חמורה, דלקת חניכיים שלא טופלה, הזדקנות השן – אלו רק חלק מהסיבות שגורמות לפגיעה בלתי הפיכה בשיניים ומצריכות שחזור שן אחת או יותר. השחזור מחזיר לשן את תפקודה הדנטלי ואת מראה הטבעי והאסתטי.

ישנם כמה סוגי פתרונות אסתטיים לשחזורים זמניים:

כתרים זמניים

אלה כתרים המורכבים על השיניים באופן זמני, עד קבלת כתר חרסינה הנבנה עבור המטופל על ידי טכנאי מומחה, בהתאם לגודל ומבנה הפה שלו.

הכתר הזמני עשוי מפלסטיק ונראה טבעי, אולם אינו חזק מספיק, ולכן יש לשים לב ללעיסה בימים בהם הוא מותקן בפה.

תותבת חלקית זמנית

תותבת חלקית זמנית מותאמת למטופל, הנמצא בהליך כירורגי מתמשך. היא מאפשרת לו להמשיך לאכול ולדבר כרגיל, מקנה מראה אסתטי לפה, וכן שומרת על מבנה הלסת. בתום הטיפול תותאם למטופל תותבת קבועה.

תותבת חלקית מתחברת לשיניים הטבעיות הקיימות בפה והיא ניתנת לשליפה לצרכי ניקוי.

סדים שקופים

סדים שקופים הנם התקן, העשוי מפלסטיק קשיח ושקוף, הנבנה בהתאם למטבע השיניים של המטופל ומותקן על השיניים הקיימות, בדומה לתותבות חלקיות. הסד מקנה מראה טבעי לשיניים ומקנה פתרון זמני אסתטי נהדר.

 

העמסה מיידית

העמסה מידית הנה הלבשת מבנים וכתרים על שתלים שהוחדרו זה עתה, לעיתים מיד לאחר העקירה. פתרון זה פוטר את המתרפא משימוש בתותבת נשלפת, אשר לוחצת על החניכיים וגורמת לספיגת עצם. לעומתה, העמסה מיידית, שומרת על החניכיים, מקנה מראה אסתטי ושומרת על מבנה העצם הלסת.

 

בשלושת החודשים הראשונים המתרפא מונחה לא להעמיס על השתלים שרק עתה הושתלו במזון קשה, אלא לאכול מזון רך בלבד עד לקליטתם המלאה.

לכל מטופל נתאים פתרון זמני אחר, בהתאם למצבו.

לפרטים נוספים וקביעת תור -
התקשרו: 077-7662226 או שלחו הודעת sms או לוואטס אפ לטלפון: 050-5599052 או צרו עמנו קשר